Ostukorvis ei ole tooteid.

PRIVAATSUSPOLIITIKA:

Kogume järgmised andmed: Kliendi Nimi, Perekonnanimi, Aadress, telefon, e-post. Jagame infot Maksekeskusega.
 1. Käesolevas privaatsuspoliitikas käsitletakse Pelmen OÜ e-poe poolt kogutavaid ja säilitatavaid isikuandmeid.
 2. Pelmen OÜ privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta. Pelmen OÜ-l on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internet aadressil www.pelmen.ee

Isiku Andmete kogumine võib toimuda, kasutades alljärgnevaid andmeid:

 • andmed, mis Te meile esitate, näiteks kontaktandmed ja muud andmed, mille olete meile esitanud meie veebilehekülje või muude kanalite kaudu;
 • andmed, mille saame siis, kui Te kasutate meie veebilehte – näiteks Teie kontoinfost või küpsiste kaudu, mis saadetakse Teie seadmesse;
 • andmed avalikest allikatest ja muust Teie taotluse alusel meile esitatud teabest.

Pelmen OÜ e-pood võib Teie kohta koguda järgmisi andmeid:

 • Teie demograafilised andmed, näiteks nimi, kontaktandmed jmt;
 • Teie ja Teie (ettevõtte) andmed, näiteks nimi, registrikood jmt;
 • küpsiste andmed, mis on seotud meie veebilehe kasutamisega.

Kogutud isikuandmete kasutamine, avalikustamine ja muutmine:

 • Kogutud isikuandmeid kasutatakse meie teenuse pakkumiseks ning kauba kohaletoimetamiseks ja muude kohustuste täitmiseks.
 • Isikuandmeid võidakse andmebaasist väljastada kohaldatavate õigusaktidega lubatud ja nõutud määral, näiteks riigiasutustele ilma piiranguteta.
 • Teil on õigus kohaldatavate õigusaktidega lubatud määral teada, missuguseid isikuandmeid on Teie kohta meie andmebaasi kogutud.
 • Samuti võite taotleda meie andmebaasis Teie kohta leiduvate mitteterviklike, ebaõigete või aegunud isikuandmete täiendamist, parandamist või kustutamist.
 • Isikuandmeid säilitatakse meie e-poe turvalises, tulemüüridega kaitstud võrgus.

Müüja tagab kliendi esitatud isikuandmete kasutamise kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerile, mis on vajalik tellimuse kliendile kättetoimetamiseks.

Pelmen OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Pelmen OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

Meist


Klienditugi: Klienditugi: Pelmen OÜ, Reg. nr. 14598484, T1 Kaubanduskeskus, Peterburi tee 2, 11415 Tallinn, I korrus, kohvik Pelmen, Telefon: (+372) 580 518 52, Avatud: E-P 11-20, email: pelmen@pi valmistatud, 90 % kohalikust Eesti toorainest. Jälgides kõige kõrgemaid tootmis standardelmen.ee

Tegutseme Tallinnas alates Novembrist 2018 a. Kaubanduskeskuses T1, Balti jaama turul ja Vana-Viru 4, vanalinn. Meie pelmeenid on käsitsid. Värskelt valmistatud pelmeenid külmutame koheselt meie kiirkülmutis, et säilitada värskust ja kvaliteeti. Meie pelmeenid ei sisalda kunstilisi maitse- või lõhnaaineid, ei sisalda säilitusaineid, ega GMO või E-aineid.

T1 KESKUS, 1. KORRUS

Telefon: (+372) 580 518 52
Avatud: E-P 11-20
Adress: PETERBURI TEE 2, TALLINN
Näita kaardil

BALTI JAAMA TURG, 1. KORRUS

Telefon: (+372)530 818 32
Avatud: E-L 10-20 / P 10-18
Adress: KOPLI 1, TALLINN
Näita kaardil

VANA-VIRU 4 VANALINN

Telefon: (+372) 530 489 12
Avatud: E-N 12-21; R-L 12-22; P 12-19
Adress: VANA-VIRU 4, TALLINN
Näita kaardil